Cadre didactice

Cadre didactice

Tabel nominal cuprinzând repartizarea educatoarelor la grupe, An Școlar 2017-2018

Nr. crt

Numele şi prenumele educatoarei

Grupa la care predă

Grădiniţa

1.

Căldărușă-Borzași Elena-Maria

Director

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

2.

Țandrău Maria-Tatiana

Mică PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

3.

Șuta Antonela-Alexandra

Mică PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

4.

Vaida Iuliana-Maria

Mică PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

5.

Matei Cristina

Mică PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

6.

Varga Maria

Mică S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

7.

Pascu Ana-Maria

Mică S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

8.

Kiss Klara-Isabela

Mijlocie PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

9.

Popovici Ioana

Mijlocie PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

10.

Zsoldos Kinga

Mijlocie A – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

11.

Silaghi Diana-Andreea

Mijlocie A – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

12.

Ursuț Crina-Alina

Mare A- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

13.

Bochiș Adina-Roxana

Mare A- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

14.

Olinca Liana-Adela

Mare B- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

15.

Urs Anca

Mare B- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

16.

Tite Alina-Crina

Mare A- S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

17.

Hosu Nicoleta

Mare A- S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

18.

Dodea Andreea-Raluca

Mare B- S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

19.

Chiș Ioana-Lidia

Mare B- S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

20.

Pop Nicoleta

Mare C – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

21.

Medvei Monica-Erzsebet

Mare C – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

22.

Farkas Andreea

Maghiară – Combinată PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

23.

Gergely Erika-Magdolna

Maghiară – Combinat PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

24.

Tobias Erzsebet

Maghiară – Combinată PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

25.

Kovacs Susana

Maghiară – Combinată PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

26.

Racz Kristina

Maghiară – Combinată PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

27.

Gabora-Mate Eva

Maghiară – Combinata PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

DIRECTOR: Căldăruşă-Borzaşi Elena-Maria

Tabel nominal cuprinzând repartizarea educatoarelor la grupe (Grădinițe arondate)

Nr. crt

Numele şi prenumele educatoarei

Grupa la care predă

Grădiniţa

1.

Matei Embrozina

Combinată

Grădiniţa cu Program Normal Finișel

2.

Plopeanu Carmen

Grădiniţa cu Program Normal Hășdate

DIRECTOR: Căldăruşă-Borzaşi Elena-Maria

Tabel nominal cuprinzând repartizarea educatoarelor la grupe, An Școlar 2017-2018
Semestrul al II-lea

Nr. crt

Numele şi prenumele educatoarei

Grupa la care predă

Grădiniţa

1.

Căldărușă-Borzași Elena-Maria

Director

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

2.

Țandrău Maria-Tatiana

Mică A – PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

3.

Șuta Antonela-Alexandra

Mică A – PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

4.

Vaida Iuliana-Maria

Mică B – PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

5.

Varga Maria

Mică S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

6.

Pascu Ana-Maria

Mică S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

7.

Kiss Klara-Isabela

Mijlocie PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

8.

Popovici Ioana

Mijlocie PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

9.

Zsoldos Kinga

Mijlocie A – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

10.

Stan Anica

Mijlocie A – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

11.

Ursuț Crina-Alina

Mare A- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

12.

Bochiș Adina-Roxana

Mare A- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

13.

Olinca Liana-Adela

Mare B- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

14.

Urs Anca

Mare B- PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

15.

Tite Alina-Crina

Mare A- S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

16.

Daniel Gabriela

Mare A – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

17.

Dodea Andreea-Raluca

Mare B – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

18.

Pop Nicoleta

Mare C – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

19.

Medvei Monica-Erzsebet

Mare C – S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

20.

Farkas Andreea

Maghiară – Combinată PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

21.

Gergely Erika-Magdolna

Maghiară – Combinata PJ

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

22.

Tobias Erzsebet

Maghiară – Combinată S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

23.

Kovacs Susana

Maghiară – Combinată S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

24.

Racz Kristina

Maghiară – Combinată S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

25.

Gabora-Mate Eva

Maghiară – Combinată S

Grădiniţa cu Program Prelungit “Parfum de Tei” Cluj-Napoca

DIRECTOR: Căldăruşă-Borzaşi Elena-Maria

Răspunde

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *